CHORWACJA, DOJAZD WŁASNY, KRALJEVICA, WYŻYWIENIE HB BUFET , POKÓJ DBL STANDARD

Program wyjazdu

Hotel Uvala Scott to dwugwiazdkowy obiekt pawilonowy położony kasadowo nad Adriatykiem, na obrzeżach Kraljevicy.
Kraljevica

Położenie Kraljevica

W miejscu przecięcia się dróg lądowych i morskich, pomiędzy wielkomiejską Rijeką i turystyczną Crikvenicą, mieści się Kraljevica, centralna miejscowość riwiery o tej samej nazwie. Dostępna z każdego kierunku, wesoło czeka na swoich gości i chroni wejścia do Zatoki Bakarskiej. 
Na Riwierze Kraljevica zachwyci Państwa malownicze połączenie centrum morskiego i atrakcyjnego miejsca na wakacje, a wśród jej średniowiecznych zabytków i na łonie czystej przyrody można zapomnieć o codziennej rutynie.

Uvala Scott

Opis obiektu Uvala Scott

Uvala Scott znajduje się w zatoce Dubno. Ten ośrodek typu pawilonowego ma swoją nazwę od tajemniczego Anglika, Alexandre Scotta.

Uvala Scott została zbudowana w 1967 roku. Igor Emili, architekt, zaprojektował tę nieruchomość jako śródziemnomorską wioskę. Składa się z głównego budynku i 11 pawilonów połączonych centralnym placem.

Uvala Scott jest obiektem sezonowym i jest otwarta od wczesnej wiosny (Wielkanoc) do późnej jesieni.

W sumie Uvala Scott ma 253 pokoje dwuosobowe (118 pokoi Superior i 135 pokoi standardowych), 2 apartamenty i 17 apartamentów 2 + 2, z których większość jest zorientowana na morze i połączona centralnym placem.

Apartamenty o podwyższonym standardzie obejmują sypialnię i salon, jadalnię i kuchnię z lodówką. Ponadto, wszystkie z nich mają klimatyzację, telefon i telewizję satelitarną.

Pokoje typu superior wyposażone są w klimatyzację, lodówkę i telewizję satelitarną

Pokoje standardowe (standard turystyczny)

Pokoje Pokoje standardowe (standard turystyczny)

Pokoje znajdują się w budynku głównym lub pawilonach. 

Każdy posiada własną łazienkę i WC, wyposażone w podstawowe meble. 

Brak klimatyzacji, TV, lodówki. 

 

Plaża

Plaża Plaża

Kompleks Uvala Scott położony jest bezpośrednio przy morzu, posiada własną plażę. Uvala Scott znajduje się nad zatoką Dubno z piękną żwirową plażą i mniejszymi łodziami cumowniczymi. Wzdłuż zatoki znajduje się nadmorska promenada biegnąca w obie strony, w kierunku wyspy Krk i miejscowości Oštro.

 

Atrakcje, sklepy , pamiątki, restauracje, wycieczki fakultatywne

Dodatkowe informacje Atrakcje, sklepy , pamiątki, restauracje, wycieczki fakultatywne

Istnieje wiele możliwości zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak deski surfingowe, małe łódki, tenis stołowy, kajaki i rowery wodne. Nasi goście mogą znaleźć ożeźwienie w barze na plaży i restauracji serwującej owoce morza, oba punkty gastronomiczne  położone nad samym morzem.

Na głównym placu znajduje się sklep samoobsługowy, sklep z pamiątkami i strefa animacyjna.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej, agencja turystyczna na centralnym placu oferuje wiele różnych codziennych wycieczek. Nasi goście mogą wybrać się na wycieczkę statkiem na wyspę Krk lub na wycieczkę autobusem do Jezior Plitwickich lub Wenecji i wielu innych interesujących miejsc.

Świadczenia

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie w pokoju o standardzie turystycznym, dwuosobowym. 

Wyżywienie 2 razy dziennie w formie bufetu. 

Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. 

Taksę klimatyczną 

Fundusz gwarancyjny 

Ubezpieczenie KL/NNW Signal Iduna 

 

 

 

Kategorie

  • Wczasy
Zarezerwuj wyjazd